Hakkımızda

Sanat severlerin Anadolu yakasındaki yeni buluşma noktası mottosuyla kapılarını açan Kopart Gallery Kutsal Ozan Pekçetin ve Kutlu Tuğsan Pekçetin kardeşlerin sanata olan ilgi ve merakları doğrultusunda güncel sanat akımlarını takip ederek çağdaş ve yenilikçi modern sanat eserlerine ev sahipliği yapıyor.

 

Kopart Gallery yurtiçi ve yurt dışında kendine koyduğu iddalı hedefleri ile sanatçıları ve sanatseverleri farklı platformlara taşımayı hedefliyor.

 

Bünyesindeki usta isimlerin ve keşfettiği genç yetenklerin eserlerini aynı çatı altında birleştirerek sanatseverlere sunmaya devam ediyor.

 

Kopart Gallery Çiftehavuzlar Cemil Topuzlu Caddesi üzerinde farklı ve ilgi çekici mekanında sanatçılar ile sanatseverler ve koleksiyonerler arasında bir bağ oluşturarak saygın sanat bir sanat galerisi olarak yolunda devam ediyor…

 

Amacımız; Evrensel düşüncelerle resim yapan genç kuşak modern Türk sanatçılarını desteklemek ve galeri sanatçılarımızı ulusal ve uluslararası platformlara tanıtmanın yanında, Modern Türk Sanatının usta isimlerini de ulusal ve uluslararası sanatseverlere sunmak. Uluslararası anlamda değer taşıyan ve gelecek vadeden yabancı modern sanatçıları Türkiye’de temsil etmek ve desteklemek. Türk kolekisyonerlerin yabancı sanat eserleri taleplerini karşılamak, bununla beraber, Türk sanatçılara ait eserleri yabancı koleksiyonerlere sunmaktır.

Kopart Gallery